Dentálne kompresory

 
 
 

Dentálne kompresory


Technické údaje:

Dodávané množstvo: 65 až 524 l/min
Tlak: až 8 bar
až pre 12 liečebných jednotiek alebo
až 20 zubných technických pracovísk

 

 
Extrémne výkonné: Permanent - Power - System
Až do 90 % využiteľného trvalého vzduchového výkonu – s „Permanent Power Systemom“ (PPS) KAESER nie je žiadna utópia, ale realita. Pre regeneráciu sušiaceho prostriedku v sušičke stlačeného vzduchu SECCOMAT využíva PPS atmosferický čerstvý vzduch, ktorý je nasávaný cez kompresor a prúdi sušičkou. To má rozhodujúce výhody: za prvé tým zlepšuje prebiehajúce "vnútorné chladenie" bloku kompresora, jeho účinnosť a životnosť. Za druhé je teraz ohriaty vzduch ideálny ako regeneračný vzduch, lebo môže prijať viac vlhkosti než studený. V porovnaní s regeneráciou "oddeleným" a po uvolnení ochladeným stlačeným vzduchom sa regeneračný proces enormne skráti. Využiteľné fázy výkonu zariadenia na stlačený vzduch sú podstatne dlhšie („Permanent Power“).Vyrobené v Nemecku.
KAESER - kompresorové bloky sú vyrobené zo zvlášť akostných materiálov. Konstrukčné diely sú s najväčšou starostrlivosťou spracované, kontrolované a montované v jlavnom závode v Coburgu. Výsledkom je dlhodobo slúžiaci blok kompresora s veľkým dodávaným množstvom.Výmenné teflonové tesnenia.
Oba piestne kúžky a vodiaci krúžok sú potiahnuté teflónom a dosahujú veľmi dlhé trvanlivosti. V prípade potreby sú veľmi rýchle a lacno vymeniteľné. To sa vyplatí pri ešte dlhšej celkovej dobe nasadenia dentálneho systému stlačeného vzduchu.
Kompaktná riadiaca jednotka PPS
„Mozok" "Permanent Power Systemu“ riadi chovanie rozvodu 4/2-cestným magnetickým ventilom.

Spoľahlivá: Dentálna sušička SECCOMAT
Hrubé odlúčenie kvapkovitého kondenzátu zvyšuje výkonnosť sušičky. Sušiaci prostriedok je vďaka „Permanent Power Systemu“ s ohriatym vzduchom spoľahlivejší a rýchlejšie regenerovateľný.