ESD - nové meradlo vo svetopvej triede

 
 
 

Skrutkové kompresory rady ESD


ESD - nové meradlo vo svetovej triede.

Efektívnosť v  kvalite KAESER – v každom smere.

 

 

 

 

 

 

 

S najnovším vydaním konštrukčnej rady ESD nastavuje KAESER KOMPRESSOREN latku pre použitelnosť a energetickú efektivitu zase o priečku vyššie.
Inteligentné riešenie detailov pri konstrukcii zariadenia naviac zlepšuje jednoduchosť obsluhy a servisu. Design ponúka sympatický a nezameniteľný vzhľad.
 

 

Úspora energie so SIGMA PROFILom.

Základom každého zariadenia ESD je blok skrutkového kompresora s energeticky úsporným SIGMA PROFILom. Je technicky optimalizovaný z hľadiska prúdenia a rozhodne prispieva k tomu, že zariadenie nastavuje nové merítka v oblasti energetickej efektivity.
 

 

Riadenie SIGMA CONTROL 2.

Riadenie SIGMA CONTROL 2 umožňuje efektivne riadenie a kontrolu prevádzky kompresorov. Displej a čítačka RFID zjednodušujú komunikáciu a spoľahlivosť. Variabilné rozhranie ponúka vysokú flexibilitu. Drážka na SD karty uľahčuje aktualizaciu.
 


Úspora energie: Motormi IE3

Dlho pred povinnosťou používať motory IE3 (EU: 1. január 2015) budú prevádzkovatelia skrutkových kompresorov KAESER ESD môcť využívať výhody energetických úspor týchto vysoko efektivnych hnacích motorov.


 

 

Cyklónový odlučovač s ECO DRAIN.

Novo vyvinutý cyklónový odlučovač odstraňuje veľké množstvo kondenzátu zo stlačeného vzduchu. To výrazne odľahčuje ku skrutkovému kompresoru pripojené zariadenia na úpravu vzduchu a šetrí energiu.

 


Nižšia teplota stlačeného vzduchu.

Veľký chladič ovplyvňuje lepšie dochlazovánie stlačeného vzduchu. Cyklónový odlučovač odstraňuje veľké množstvá kondenzátu, ktorý sa odvádza bez straty energie odvádzačom kondenzátu ECO DRAIN. To odľahčuje komponenty na úpravu vzduchu.

 


Nízká prevádzková teplota.

Ventilátory s motormi s regulaciou otáčok termostaticky riedené produkujú len presne toľko chladiaceho vzduchu, koľko je potrebné pre nízke prevádzkové teploty. To výrazne znižuje celkovú potrebu energie zariadenia ESD.