Firemný profil

 
 
 

Firemný profil


Spoločnosť KAESER KOMPRESSOREN – je jednou z popredných svetových výrobcov technologií stlačeného vzduchu a bola založená 27. júna 1919 pánom Carlom Kaeserem v historickom centre severníého Bavorska, v meste Coburg. Spoločnosť sa zo začiatku zameriavala na výrobu dielov pre automobilový priemysel. Až po 2. svetovej vojne sa začala úzko špecializoť na výrobu kompresorov a zariadení spojených s úpravou tlakového vzduchu.
V súčasnosti má spoločnosť KAESER KOMPRESSOREN AG má zmluvné zastúpenie vo viac ako 70 krajinách sveta.

Zmluvný partner firmy KAESER KOMPRESSOREN pre Slovenskú republiku je firma Air Consulting, spol. s r.o. založená v roku 1995.
Hlavnou činnosťou firmy je dodávka a servis kompresorových a vákuových staníc. Poskytujeme nielen riešenia NA KĽÚČ, ale aj prenájom, outsourcing, meranie výkonu, spotreby a energeticko-ekonomické zhodnotenie kompresorovej stanice, projekt a kompletnú realizáciu vrátane potrubného prepojenia, vzduchotechniky a elektrického napojenia. Ďalej zabezpečujeme dodávku náhradných dielov priamo zo skladu, bežné opravy, generálne opravy, poradenstvo, kompletný servis a logistiku.

Firma Air Consulting, spol. s r.o. je stabilným a spoľahlivým partnerom v oblasti stlačeného vzduchu a vákua. V súčasnosti máme 25 zamestnancov, z toho 12 servisných pracovníkov.
Firma
Air Consulting, spol. s r.o. štyri prevádzky: Bratislava, Šaľa, Liptovský Mikuláš a Prešov.
Servis,
sklad a náhradné diely sa nachádza v Šali.

Firma Air Consulting, spol. s r.o. ponúka:

  • vysokú odbornú vyspelosť všetkých zamestnancov spoločnosti
  • výrobky najvyššej kvality
  • veľmi silné zázemí spoločnosti.

Air Consulting, spol.s r.o.  vlastní certifikát EN ISO 9001:2016.

U všetkých zamestnancov je zabezpečený osobný a profesný rast (formou odborných seminárov, medzinárodných školení, jazykových kurzov) a velmi dobré pracovné podmienky.