KAESER nové produkty

 
 
 

Kondenzačná sušička SECOTEC rady TF


Technické parametre: rad TF Objemový prúd: 17,0 až 34,0 m³ / min

Kompaktne optimalizovaný
Rozsah akumulácie inovatívneho systému výmenníka tepla SECOPACK LS je naplnený materiálom so striedaním fáz. Jeho výrazne vyššia akumulačná hustota ušetrí pri rovnakej kapacite 98% akumulačného materiálu bežných výmenníkov tepla. Vysoká akumulačná kapacita tak kráča s enormne zníženou potrebou priestoru k stabilite tlakového rosného bodu. Optimalizované cesty prúdenia redukujú tlakovom straty a prispievajú tak k vysokej energetickej efektívnosti sušičky SECOTEC-TF.
 
Celý článok...
 

MOBILAIR - Vzduch je dvojnásobne čistý!Technické parametre:

M 114 9,7 / min pri 10 bar
M 115 11,5 / min pri 7 bar
M 130 12,0 / min pri 10 bar
M 171 17,0 / min pri 8,6 bar
(ďalšie varianty tlaku k dispozícii do 14 bar)

Celý článok...
 

Filter stlačeného vzduchu KAESER FILTERČistý
stlačený vzduch - tak energeticky efektívny ako ešte nikdy
.


KAESER FILTER je kľúčovým komponentom stlačeného vzduchu všetkých tried čistoty podľa ISO 8573-1 pri jeho príprave. To sa deje pri veľmi malom diferenčnom tlaku. Vďaka jeho konštrukcii pre ľahkú údržbu ponúka bezchybné a jednoduché otvorenie a zatvorenie telesa filtra rovnako ako rýchlu a čistú výmenu prvku.
KAESER FILTER je k dispozícii v štyroch stupňoch filtrácie. Deväť veľkostí telesá ponúka efektívnu filtráciu od 0,60 do 14,20 / min.

 

Celý článok...
 

Rotačná sušička i.HOC

 

Inovatívna, inteligentná, integrovaná - nová rotačná sušička i.HOC, tu ako nadstavbový agregát na sucho-bežnom skrutkovom kompresore radu DSG, spoľahlivo dodáva stlačený vzduch s tlakovými rosnými bodmi do -30 ° C.

i.HOC v detaile

Celý článok...
 

Dúchadlo boduje efektívnosťou skrutky


Za vaše peniaze viac dúchadiel.
Skrutkové dúchadla KAESER spotrebujú v porovnaní s bežnými dúchadlami s rotujúcimi piestami približne o 35 percent menej energie. Tiež proti doposiaľ známym...

Celý článok...
 

Blok dúchadla so SIGMA PROFILOM


Definovaná nová efektivita dúchadla.
Pre rotory nových skrutkových dúchadiel radu EBS upravil KAESER KOMPRESSOREN svetovo uznávaný SIGMA PROFIL na špeciálne úlohy v odbore dúchadiel - a tak aj tu platí: viac stlačeného vzduchu s menšou spotrebou energie.

Celý článok...
 

Rada ASK - ešte výkonnejšia - predsvedčivá aj v detaile


Viac stlačeného vzduchu za Vaše peniaze.
Výkonnosť skrutkových kompresorov ASK je vo svojej triede špičková.

Celý článok...