Kondenzačná sušička SECOTEC rady TF

 
 
 

Kondenzačná sušička SECOTEC rady TF


Technické parametre: rad TF Objemový prúd: 17,0 až 34,0 m³ / min

Kompaktne optimalizovaný
Rozsah akumulácie inovatívneho systému výmenníka tepla SECOPACK LS je naplnený materiálom so striedaním fáz. Jeho výrazne vyššia akumulačná hustota ušetrí pri rovnakej kapacite 98% akumulačného materiálu bežných výmenníkov tepla. Vysoká akumulačná kapacita tak kráča s enormne zníženou potrebou priestoru k stabilite tlakového rosného bodu. Optimalizované cesty prúdenia redukujú tlakovom straty a prispievajú tak k vysokej energetickej efektívnosti sušičky SECOTEC-TF.
 

Intuitívna obsluha
Elektronické riadenie SIGMA CONTROL SMART s farebným displejom a jazykovo neutrálnym vedením menu je jednoduché a intuitívne pre obsluhu. Pamäť hlásenia, pre jednotlivé diely individuálne počítač prevádzkových hodín a časovač údržby umožňujú efektívnu kontrolu a a analýzu prevádzkových dát. Beznapäťové kontakty slúži k jednoduchému prepojeniu s riadením prekrývajúcim stroje ako je SIGMA AIR MANAGER.


Trvalá spoľahlivosť
Kvalitný chladiaci okruh kondenzačnej sušičky SECOTEC-TF dovoľuje spoľahlivé používanie až do teploty okolia +45 ° C (voliteľne 50 ° C). Veľký odlučovač kondenzátu a elektronický odvádzač kondenzátu ECO DRAIN zaistí vo všetkých fázach zaťaženia spoľahlivé odstránenie kondenzátu. Kondenzátor a SECOPACK LS z hliníka a potrubia stlačeného vzduchu z ušľachtilej ocele zvyšujú životnosť. Elektrické prevedenie zodpovedá štandardu EN 60204-1.
-----
 
Kondenzačná sušička obsahuje fluorizovaný skleníkový plyn R-134a.