Rada ASK - ešte výkonnejšia - predsvedčivá aj v detaile

 
 
 

Rada ASK - ešte výkonnejšia - predsvedčivá aj v detaile


Viac stlačeného vzduchu za Vaše peniaze.
Výkonnosť skrutkových kompresorov ASK je vo svojej triede špičková.

Toto bolo dosiahnuté novo vyvinutým blokom kompresorov s opäť optimalizovaným SIGMA PROFILOM nízkym počtom otáčok. Tým sa mohlo zvýšiť dodávané množstvo o 16% proti predchádzajúcim modelom.

 


o 12%  lepší špecifický výkon vďaka optimalizovanému SIGMA PROFILU.

Základom každého zariadeni ASD je blok skrutkového kompresora s energeticky úsporným SIGMA PROFILOM. Je technicky optimalizovaný z hľadiska prúdenia a rozhodne prispieva k tomu, že celé zariadenie nastavuje nové merítka v oblasti špecifického výkonu.


 


Šetrič
elektrickej energie: Motory IE3.
Samozrejme pracujú vo všetkých skrutkových kompresoroch KAESER rady ASK vysoko efektívny, energeticky úsporné hnacie motory triedy efektivity IE3.

 

 

 


Energetický
úsporný radiálny ventilátor.

Separátnym motorom poháňaný radiálny ventilátor sa stará o nízku výstupnú teplotu stlačeného vzduchu a ponúka vyšší chladiaci výkon pri nižšej spotrebe energie. Prirodzene tiež spĺňa požiadavky efektívnosti smernice EG 327/2011. 


Čo
najlepšia kvalita stlačeného vzduchu.

Kompresor a sušička od seba tepelne oddelené. Tak je zaistené, že kondenzačná sušička D nie je ovplyvnená odpadovým teplom kompresorov jej výkonnosť sa vždy môže využiť úplne pre dodávku optimálne vysušeného stlačeného vzduchu.