- kondenzačná sušička SECOTEC®

 
 
 

Kondenzačná sušička stlačeného vzduchu SECOTEC®


Technické údaje:

Séria TA až TF 
Objemový prúd: 0,6 až 25,0 m³/min.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kondenzačne sušičky rada SECOTEC® zbaví stlačený vzduch vlhkosti spoľahlivo a energeticky efektívne. Sú vybavené vysoko kvalitnými komponentami a práve tak robustnými ako s dlhou životnosťou. Regulácia vypínaním umožňuje významné úspory energie.
Všetky kondenzačné sušičky SECOTEC® sa vyrábajú u firmy KAESER v závode Gera.

Rovnako ako skrutkové kompresory sú tiež kondenzačné sušičky stlačeného vzduchu SECOTEC® firmy KAESER KOMPRESSOREN koncipované, konstruované a stavané na najvyššiu možnú spoľahlivosť. Široké ponukové spektrum naviac umožňuje instaláciu optimálnej konfigurácie sušičky vyhovujúcej každému používániu.Vysoko efektívny.
Akumulátor chladu vyššej specifickej kapacity je chladený chladiacim okruhom a odoberá teplo stlačenému vzduchu. V prípade potreby kompresor chladiaceho prostriedku znovu ochladí akumulátor. To robí kondenzačnú sušičku SECOTEC® výrazne energeticky efektívnu.

 Šetrí energiu: regulácia SECOTEC®.
SECOTEC® regulácia vypínaním znižuje výrazne potrebu energie a náklady na energiu v porovnaní s obvyklou prieběžnou reguláciou. Chladiaci okruh sa pripojuje len vredy, keď je potrebný chladiaci výkon.


 Nižšia strata tlaku.
Podľa modelu činí diferenčný tlak len 0,07 až 0,20 bar (pri referenčných podmienkach). To dodatočne šetrí energiu, lebo tak je potrebný nižší maximálny tlak.

 


 Žiadny predradený filter.
Pre prevádzku energeticky úspornej sušičky nie je nutný žiadny predradený filter. To znamená zreteľne nižšie investičné a údržbové náklady, rovnako ako nižší diferenčný tlak.