- M 57 Utility

 
 
 

MOBILAIR M57 Utility


Nezávislé priestorovo úsporné zásobovanie stlačeným vzduchom.

Technické údaje:

Konštrukčný rad:         MOBILAIR M 57 Utility
Dodávané množstvo: 5,1 5,4 / min
                                       (180 190 cfm)
Tlak:                               7 bar
                                       (100 psi)


 

 

 

 

 

Kompaktné zariadenie potrebuje na podlahovej ploche alebo na stavenisku málo miesta a je dimenzované na okolité teploty medzi -10 ° C +50 ° C štandardne. Príslušenstvo ako skrutkovateľné nohy stroja, olejovač náradia alebo dochladzovač stlačeného vzduchu umožňujú presné prispôsobenie na pracovné podmienky okolia.

Jednoduchá obsluha.
Osvetlená prístrojová doska s ukazovateľmi teploty a stavu paliva v nádrži je chránená kovovým vekom. Kontrola zariadenia a vypínanie pri chybných funkciách sa vykonáva automaticky. Manuálne prepnutie z rozbehu bez tlaku na prevádzku zaťaženia a štartovací spínač s funkciou pred žhavenia zaručujú vždy šetrný štart aj za studena.

 


Jednoduché tankovanie.
Dvere na čelnej strane uvoľnia plniaci otvor veľkéj palivovej nádrže, ktorá príjme palivo na viac než jednu dennú smenu.

  


Dobre prístupné.
Všetky komponenty podstatné pre údržbu sú dosiahnuteľné z jednej strany po jednoduchom odobratí krytu.
Vypúšťacie hrdla pre motorový olej a kompresorovú kvapalinu vedené von uzavretou spodnou vaňou.


Vhodné pre vysokozdvižný vozík.
Štandardný sanicový podstavec je vybavený vybraním pre bezpečné vedenie vidlíc vysokozdvižného vozíka. Variantne k dostaniu skrutkovateľné nohy stroja
.


Dômyselné detaily.
Stabilné žeriavové oko na hornej strane skrine uľahčuje transport. Výfukové potrubie z nerezovej ocele je vybavené ochranou klapkou. M 57 Utility spĺňa predpisy výfukových emisií COM IIIA a TIER 4 interim.


Patentovaná protimrazová regulácia Anti-Frost.
UM 57 Utility bez dochladzovača stlačeného vzduchu upravuje patentovaná protimrazová regulácia KAESER Anti-Frost prevádzkovú teplotu automaticky podľa okolitej teploty. To chráni, spoločne s variantom olejovač náradia, pneumatické nástroje pred zamrznutím a zvyšuje ich použiteľnosť a životnosť.
Viac o protimrazovej reguláciu KAESER Anti-frost ...