Mobilné kompresory

 
 
 

Mobilné stavebné kompresory s celosvetovo uznávaným energeticky úsporným SIGMA PROFILom


Technické údaje:

Konštrukčná rada: MOBILAIR M 13 M 350
Dodávané množstvo: 0,75 34,0 / min
(27 1200 cfm)
Výkon motorov: 7,5 265 kW
Tlak: 7 15 bar
(100 bis 220 psi)

 

 

 

 

 

  

 

Made in Germany.
V sídle Coburg / Severné Bavorsko vznikajú v bezprostrednej blízkosti hlavného závodu KAESER KOMPRESSOREN stavebné kompresory početných konštrukčných radov "MOBILAIR". Pred niekoľkými rokmi bol kompletne vybudovaný nový závod na stavebné kompresory, ktorý disponuje úplne moderným technickým vybavením. K tomu patrí miesto na meranie hluku pre meranie hladiny akustického tlaku na voľnom priestore, certifikované TÜV, rovnako ako zariadenie pre práškové lakovanie a efektívnu výrobnú logistiku. Pri minimálnych priebežných časoch, vyrábajú vynikajúce kvalifikované sily stavebné kompresory orientované na budúcnosť v rôznych veľkostiach a variantoch výbavy, individuálne požadovaných profilov našich zákazníkov.
Sigma Profil.
Každý blok skrutkového kompresora KAESER KOMPRESSOREN rotory s energeticky úsporným SIGMA profilom. Starostlivá výroba a zabehané presná valčekové ložiská zaručujú dlhú životnosť a vysokú spoľahlivosť.

 

 
Optimálne pre užívateľa.
Stavebné kompresory "MOBILAIR" sú jednoduché pre obsluhu, dobre prístupné a jednoduché na údržbu. Kontrola zariadení a vypnutie v prípade chybných funkcií sa vykonáva automaticky.

 

 Patentovaná protimrazová regulácia Anti-Frost.
Špeciálne pre stavebné kompresory vyvinutá patentovaná protimrazová regulácia Anti-Frost prispôsobí automaticky prevádzkovú teplotu vonkajšej teplote. To chráni, spoločne s olejovačom náradia pneumatické nástroje pred zamrznutím a zvyšuje ich použiteľnosť a životnosť.