Mobilný kompresor s naftovým motorom

 
 
 

Mobilné stavebné kompresory s naftovým motorom


Technické údaje:

Konštrukčná rada:      MOBILAIR M 20 M 350
Dodávané množstvo: 2,0 34,0 / min.
                                       (71 1200 cfm)
Tlak:                               7 14 bar
                                        (100 200 psi)
Stavebné kompresory s patentovanou protimrazovou regulaciou  Anti-Frost.

V rozsahu dodávaného množstva od 2 do 5,6 / min tieto kompresory "MOBILAIR" nedostanú len tak rýchlo "strach". Patentovaná protimrazová regulácia KAESER Anti-Frost prispôsobí automaticky prevádzkovú teplotu zariadenia teplote okolia. To chráni pneumatické nástroje pred zamrznutím a zvyšuje ich použiteľnosť a životnosť.

... viac o stavebných kompresorochVysoko výkonné multitalenty - stlačený vzduch a viac ...

Stavebné kompresory "MOBILAIR" tejto skupiny konštrukčných radov vyložene multitalenty. Rôzne hodnoty maximálneho tlaku, variantne synchrónne generátory alebo komponenty úpravy stlačeného vzduchu prispôsobia zariadenia perfektne na momentálne úlohy.

... objavujte multitalenty


 

Úsporné balíčky sily so SIGMA CONTROL mobil.

Inovačné riadenie kompresora SIGMA CONTROL mobil je jednoduché na obsluhu. Vďaka perfektnému prispôsobeniu hnacieho motora a kompresorového agregátu u týchto silných strojov "MOBILAIR", s dodávaným množstvom do 34,0 / min., vedie k výrazným úsporám paliva.

... otvorte balíčky sily

 

Nezávislé priestorovo úsporné zásobovanie stlačeným vzduchom - MOBILAIR M 57 Utility.

Kompaktné zariadenie potrebuje na podlahovej ploche alebo na stavenisku málo miesta a je štandardne dimenzované na okolité teploty medzi -10 ° C a +50 ° C. Príslušenstvo ako skrutkovateľné nohy stroja, olejovač náradia alebo dochladzovač stlačeného vzduchu umožňujú presné prispôsobenie sa pracovnému okoliu.

... viac o MOBILAIR M 57 Utility