- odvádzač kondenzátu

 
 
 

Odvádzač kondenzátu.


Technické
údaje:


Séria ECO-DRAIN
pre dodávané množstvo kompresora
1700 / min.

 

 

 

 

 

 

Priemyselný štandard.
Veľmi vysoká kvalita, bezpečnosť a spoľahlivosť kvalifikujú každý ECO-DRAIN pre trvalé priemyselné nasadenie. Navyše k dodaniu v príslušnom prevedení pre špeciálne prípady použitia, ako obzvlášť agresívny kondenzát, mrazom ohrozené odbory, použitie pre vysoký tlak alebo vákuum - vyhovujúce ECO-DRAIN pre všetky prípady nasadenia.


 Vysoko kvalitný hladinový senzor.
Vysoko kvalitný kapacitný hladinový senzor je základom pre bezpečné a spoľahlivé odvádzanie kondenzátu. Senzor pracuje bez opotrebovania. Tiež pri silnom znečistení aj u čistého oleja prebieha odvádzanie spolehlivo.

 

 Inteligentná riadiaca elektronika.
Inteligentná riadiaca elektronika riadi presné otváranie a zatváranie ventilových membrán. Tak sa odvádza iba kondenzát a žiadny stlačený vzduch! To zabraňuje tlakovým stratám a šetrí energiu. Všetky komponenty elektroniky vodotesné. 

 

Autokontrola.
Pri poruche (napr. upchaného odvádzacieho potrubia), je po 60 sekundách spustený poplachový režim, v ktorom ECO-DRAIN ďalej pracuje. Blikajúca LED upozorňuje na poruchu. Cez beznapäťový kontakt je možné poruchové hlásenie presmerovať.

 


 

Vec s "kliknutím".
Údržba ECO-DRAIN 30 a 31 je uskutočniteľná ľahko a bleskovo rýchlo. Jediným "kliknutím" je vymeňovaná servisná jednotka odpojená od modulu elektroniky. Kompletná demontáž nie je potreba.