Piestové kompresory

 
 
 

Piestové kompresory KAESER


Kvalita a hospodárnosť remeselnej práce a priemyslovej produkcie silne závisí na akosti použitých nástrojov a strojov. Moderné piestové kompresory ponúkajú pre mnoho aplikácií tlakového vzduchu veľmi hospodárne riešenia. KAESER program piestových kompresorov pokrýva početnými konstrukčnými variantami a velikosťami výkonu túto široko rozvetvenú oblasť nasadenia.

 

Kompresory pre remeselnú výrobu - CLASSIC


S líniou "Classic" je povestná KAESER kvalita k dispozíci v cenovom rámci zajujímavom i pre malé a rozvíjajúce sa podniky – samozrejme bez kompromisov v oblasti hospodárnosti, spoľahlivosti a životnosti.

Pre každý aplikačný prípad existuje vhodný „Classic“ piestový kompresor pre mnohoročnú efektívnu a spoľahlivú prevádzku s dlhými údržbovými intervalmi.

 

Celý článok...
 

Kompresory pre remeselnú výrobu - PREMIUM


Najvyššie požiadavky na kvalitu, spolľahlivosť a typovú rozmanitosť spĺňajú KAESER piestové kompresory Rada výrobkov „Premium“.

Prvotriedne materiály a dôkladné spracovanie zaručujú trvale hospodárnu a spoľahlivú prevádzku. ich vysoká a preverená kvalita sa vypláca rovnako ako nízke nároky na údržbu.

Celý článok...
 

Piestové kompresory - EUROCOMP


Väčšiu spotrebu vzduchu v remeselníctve, živnosti a priemysle pokrývajú stacionárne KAESER piestové kompresory konstrukčnej rady  „Eurocomp“. Ležiace, stojacie, alebo separátne inštalovaným vzdušníkom sa prispôsobí priestorovým parametrom a usporiadaniu.

Pre piestové kompresory KAESER EUROCOMP platí: hlavné komponenty, blok kompresora a hnací elektromotor sú „Made in Germany“ v najvyššej remeselnej kvalite. Z tejto kvality profitujú užívatelia mino iného vysokým výkonom vzduchu a dlhšou životnosťou. EUROCOMP kompresory sú koncipované a vyrobené pre dlhoročnú, nepretržitú prevádzku pri tvrdom nasadení vo výrobe!

Celý článok...
 

Piestové kompresory - AIRBOX / AIRBOX CENTERKompaktné zariadenie AIRBOX / AIRBOX CENTER
bezolejových piestových kompresorov.
 

Nová rada kompresorov AIRBOX a AIRBOX CENTER. KAESER predstavuje poprvýkrát piestové kompresory s elektronickou reguláciou SIGMA CONTROL basic.

Kompresorové zariadenia AIRBOX a AIRBOX CENTER sa dodávajú ako kompletné stanice so vzdušníkom, sušičkou a variantným vybavením filtra sú pripravené pre pripojenie so spínacou skriňou.

Energeticky úspornú výrobu stlačeného vzduchu zaručujú motory IE2 s vysokým stupňom účinnosti.

Celý článok...
 

Priemyslové piestové kompresory KAESER


Individuálne riešenie podľa stavebnicového systému.

KAESER - Priemyslové piestové kompresory sú spoľahlivé, robustné, nenáročné na údržbu, majú dlhú životnosť a sú flexibilné.

Zhotovené s Know-how získanom za viac než 80 rokov skúseností s precíznou výrobou strojov, zaručuje KAESER akostné kompresory „Made in Germany” vysoké dodávané množstvo a najlepšiu hospodárnosť.

Celý článok...
 

Dotlačovacie kompresory KAESER


Technické údaje:

Seria N 
Vstupný tlak až 13 bar - výstupný tlak až 45 bar
Dodávané množstvo: 0,28 - 15,4 m³/min

 

Celý článok...