Piestové kompresory - AIRBOX / AIRBOX CENTER

 
 
 

Piestové kompresory - AIRBOX / AIRBOX CENTERKompaktné zariadenie AIRBOX / AIRBOX CENTER
bezolejových piestových kompresorov.
 

Nová rada kompresorov AIRBOX a AIRBOX CENTER. KAESER predstavuje poprvýkrát piestové kompresory s elektronickou reguláciou SIGMA CONTROL basic.

Kompresorové zariadenia AIRBOX a AIRBOX CENTER sa dodávajú ako kompletné stanice so vzdušníkom, sušičkou a variantným vybavením filtra sú pripravené pre pripojenie so spínacou skriňou.

Energeticky úspornú výrobu stlačeného vzduchu zaručujú motory IE2 s vysokým stupňom účinnosti.


Made in Germany.
KAESER si sám vyrába bloky piestových kompresorov zo zvlášť kvalitných materiálov. Všetky diely sa s najväčšou starostlivosťou spracovávajú, kontrolujú a montujú. Výsledkom je blok kompresora s extrémne dlhou životnosťou, vysokým dodávaným množstvom a hospodárnosťou.


Nepretržite 24 hodín.
Vďaka inovačnému chladeniu bloku kompresora a hnacieho motora sa môžu AIRBOX a AIRBOX CENTER prevádzkovať až do okolitej teploty 30°C so 100% dobou zapnutia.
Riadenie kompresora SIGMA CONTROL basic.
Spoľahlivá a hospodárne optimalizovaná prevádzka zariadenia garantovaná riadením SIGMA CONTROL basic s jeho účinnou reguláciou Quadro alebo Dual. Okrem toho možno AIRBOX a AIRBOX CENTER integrovať do moderného systému managementu stlačeného vzduchu.Sympaticky ticho.
Moderné vedenie chladiaceho vzduchu umožňuje optimálne tlmenie hluku – pri ešte lepšom chladení. Šumy pri prevádzke AIRBOX a AIRBOX CENTER sú nielen tiché, ale tiež obzvlášť príjemné.Energeticky úsporný motor.
Vysoko kvelitné elektromotory zodpovedajúce IE2 so zvlášť vysokým stupňom účinnosti znižujú stratovú energiu v porovnaní s bežnými motormi v priemere o 40%. To výrazne znižuje spotrebu prúdu. Vďaka vysokému stupňu účinnosti zostáva značne nižšia tiež prevádzková teplota. Tým stúpa prevádzková bezpečnosť a spoľahlivosť.

Stanica AIRBOX CENTER.
S integrovanou sušičkou stlačeného vzduchu a vzdušníkom je AIRBOX CENTER kompletná stanica stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch sa najprv dalekosiahle zbaví kondenzátu vo vzdušníku s vnútorným povlakom, skôr ako sa jeho zabudovaná kondenzačná sušička zbaví vlhkosti na tlakovom rosnom bode +5 °C. Kondenzačná sušička je vybavená energeticky úspornou reguláciou, tým sa môže proti priebežným systémom výrazne ušetriť prúd.