Kompresory pre remeselnú výrobu - CLASSIC

 
 
 

Kompresory pre remeselnú výrobu - CLASSIC


S líniou "Classic" je povestná KAESER kvalita k dispozíci v cenovom rámci zajujímavom i pre malé a rozvíjajúce sa podniky – samozrejme bez kompromisov v oblasti hospodárnosti, spoľahlivosti a životnosti.

Pre každý aplikačný prípad existuje vhodný „Classic“ piestový kompresor pre mnohoročnú efektívnu a spoľahlivú prevádzku s dlhými údržbovými intervalmi.

 


Technické údaje:

Rada Classic
Nasávaný objem: 210 až 460 l/min
Tlak: 10 bar


... najvyšší pomer kvality a ceny...
Štandartizované konstrukčné skupiny a koncentrácie na bežné varianty sa sčítajú v rade Classic do jedinečného pomeru kvality a ceny.
Kvalita je pre KAESER KOMPRESSOREN samozrejmá. Srdcom každého kompresora Classic pre remeslá je originálny robustný blok kompresora KAESER.
A tiež "celý balíček" ladí – konečne každý Classic kompresor pre remeslnú výrobu je vyrobený vo výrobnom centre piestových kompresorov KAESER mateřského závodu v Coburgu.


KAESER kompresor.
"Srdce" kompresorového bloku je dokončené v Nemecku v KAESER závode Coburg. Piesty, piestne krúžky, ojnice, ložiská a kľukové príruby sú obzvlášť odolné. Tým je zabezpečená kvalita a spoľahlivosť.Nekorodujúci ventil z ušľachtilej ocele.
Ventily z nehrdzavejúcej ušlechtilej ocele majú ventilové jazýčky s teplo odvádzajúcim obmedzením zdvihu. To trvale zaručuje tesne zatvárajúce ventily a dlhšiu životnosť.Vysoko výkonná kvapalina.
Každý kompresor KAESER pre remeslnú výrobu je štandartne naplnený špeciálnou, tepelne odolnou vysoko výkonnou kvapalinou. Preto sa na ventiloch neusadzujú takmer žiadne karbóny a interval výmeny sa zdvojnásobil na takmer 1000 prevádzkových hodin (resp. 2 roky).


Presná výroba.
Remeslné majstrovstvo, zkúsenosti za viac než 80 rokov konstrukcie presných strojov a najmodernejších postupov spracovania garantujú vysoko štandartnú kvalitu KAESER.
 

 


Dôkladná montáž zariadenia.
Velký dôraz a pozornosť sa kladie nielen na výrobu kompresorových blokov, ale tiež na zostavení celkového zariadenia.