Kompresory pre remeselnú výrobu - PREMIUM

 
 
 

Kompresory pre remeselnú výrobu - PREMIUM


Najvyššie požiadavky na kvalitu, spolľahlivosť a typovú rozmanitosť spĺňajú KAESER piestové kompresory Rada výrobkov „Premium“.

Prvotriedne materiály a dôkladné spracovanie zaručujú trvale hospodárnu a spoľahlivú prevádzku. ich vysoká a preverená kvalita sa vypláca rovnako ako nízke nároky na údržbu.
Technické údaje:


Séria Premium
Nasávaný objem: 130 až 660 l/min
Tlak: 10 až 25 bar 


Všetky kompresory PREMIUM pre remeslá majú bloky kompresorov KAESER nenáročné na údržbu. U novo vyvíjaných kompresorov KAESER COMPACT pre výkony do 1,5 kW tvoria motor a skriňa kompresora jeden spoločný konstrukčný diel. Bloky kompresorov sú vyrábané vo výrobnom centre KAESER pre piestové kompresory závodu v Coburgu, kde sú tiež celkové zariadenia montováné a skúšané. Uznávaní nemeckí výrobcovia vyrábajú kvalitné vzdušníky a elektromotory výhradne pre Kaeser Kompressoren.


Presná výroba.
Veľká starostlivosť, skúsenosti za viac než 80 rokov konstrukcie presných strojov a moderné metódy spracovania zaručujú známu kvalitu KAESER.
Dôkladná montáž zariadenia.
Najvyššiu starostlivosť vynakladáme nielen na výrobu kompresorových blokov, ale tiež na montáž celkového kompresorového zariadenia.


 


KAESER - kvalitný blok kompresora.
Vysoký výkon vzduchu pri hospodárnom spôsobe práce a dlhá životnosť – tak sa dajú zhrnúť prednosti bloku kompresora vyrobeného samotnou firmou KAESER KOMPRESSOREN z veľmi kvalitných materiálov.

 

 

Nerezový ventil z ušľachtilej ocele.
Ventily z nerezovej ušlechtilej ocele majú ventilové jazýčky s teplo odvádzajúcim obmedzením zdvihu. To trvale zaručuje tesné zatvárajúce ventily a dlhšiu životnosť.
Vysoko výkonná kvapalina
.
Každý sériovo inštalovaný piestový kompresor KAESER je naplnený špeciálnou, tepelne odolnou vysoko výkonnou kvapalinou. Preto sa na ventiloch neusadzujú takmer žiadne olejové karbóny. naviac sa zdvojnásobí výmenný interval na približne 1000 prevádzkových hodin.