Piestové kompresory - EUROCOMP

 
 
 

Piestové kompresory - EUROCOMP


Väčšiu spotrebu vzduchu v remeselníctve, živnosti a priemysle pokrývajú stacionárne KAESER piestové kompresory konstrukčnej rady  „Eurocomp“. Ležiace, stojacie, alebo separátne inštalovaným vzdušníkom sa prispôsobí priestorovým parametrom a usporiadaniu.

Pre piestové kompresory KAESER EUROCOMP platí: hlavné komponenty, blok kompresora a hnací elektromotor sú „Made in Germany“ v najvyššej remeselnej kvalite. Z tejto kvality profitujú užívatelia mino iného vysokým výkonom vzduchu a dlhšou životnosťou. EUROCOMP kompresory sú koncipované a vyrobené pre dlhoročnú, nepretržitú prevádzku pri tvrdom nasadení vo výrobe!

Technické údaje:                                                           
                                                                                           

Rada EUROCOMP                                                         
Dodávané množstvo: 112 až 1050 l/min
Tlak: 10 až 15 bar

EUROCOMP - róbustné pre remeslo.KAESER - kvalitný blok kompresora.

Vysoký výkon vzduchu pri hospodárnom spôsobe práce a dlhá životnosť – tak sa dajú zhrnúť prednosti bloku kompresora vyrobeného samotnou firmou KAESER KOMPRESSOREN z veľmi kvalitných materiálov.


Vysoko efektívne chladenie.
Početnými chladiacimi rebrami, prídavnými chladiacimi čapmi na výstupe stlačeného vzduchu a veľkým kolesom ventilátora udržuje hospodárny chladiaci systém piestových kompresorov EUROCOMP nízké teploty stlačeného vzduchu a oleja. To zvyšuje použiteľnosť a životnosť.
Nekorodujúce ventily.
Ventily s obmedzením zdvihu majú jazýčky z ušľachtiléj ocele. To zlepšuje odvod tepla a zabraňuje tvorbe karbónu. Tiež tesniace vlastnosti ventilov a ich doba použitia sa tým predĺžila.Made in Germany.
Tiež hlavné komponenty, blok kompresora a hnací elektromotor, sú „Made in Germany“ v najvyššej remeselnej kvalite. KAESER EUROCOMP kompresory sú koncipováné a vyrobené pre dlhoročnú nepretržitú prevádzku pri tvrdom nasadení vo výrobe.