Priemyslové piestové kompresory KAESER

 
 
 

Priemyslové piestové kompresory KAESER


Individuálne riešenie podľa stavebnicového systému.

KAESER - Priemyslové piestové kompresory sú spoľahlivé, robustné, nenáročné na údržbu, majú dlhú životnosť a sú flexibilné.

Zhotovené s Know-how získanom za viac než 80 rokov skúseností s precíznou výrobou strojov, zaručuje KAESER akostné kompresory „Made in Germany” vysoké dodávané množstvo a najlepšiu hospodárnosť.

Kvalita „Made in Germany“  
Pre nás to nie je žiadne heslo, ale povinnosť. Ekonomické využívanie zákazníkom má stále nejvyššiu prioritu. V materskom závode v Coburgu vyrábame každý jednotlivý blok kompresora podľa najmodernějších štandartov výroby. Všetky komponenty ako napr. tlakové spínače, magnetické ventily a vzdušníky vyberáme podľa prísnych merítok kvality. Premyslená, modulová konštrukcia a užitočné detaily nás stavajú do situácie vedieť ponúknuť pre každé použitie stlačeného vzduchu individuálne, pre zákazníka špecifické, hospodárne riešenie.


Made in Germany.
Bloky kompresora KAESER sú vyrobené zo zvlášť akostného materiálu. Konstrukčné diely sa spracovávajú, kontrolujú a montujú s najväčšou dôslednosťou. Výsledkom je blok kompresora s extrémne dlohou životnosťou a vysokým dodávacím množstvom.Valec High Quality.
Homogénny, definovaná povrchová štruktúra špeciálne opracovaných vnútorných stien valca robí tzv. "zábeh" zbytočným. Po uvedení do prevádzky už nevzniká žiadny oter hodný zmienky.
Nerezový ventil z ušľachtilej ocele.
Ventily z nerezovej ušľachtilej ocele majú ventilové jazýčky s obmedzením zdvihu. To zaručuje uzavrenie ventilu a zabraňuje vzniku karbonu. Dlhá životnosť je zaručená.

 


Presná výroba.
Skúsenosť za viac než 80 rokov konštrukcie presných strojov, odborne vyškolení spolupracovníci a najmodernejšie postupy spracovania zaručujú vysoký štandart kvality KAESER.

 


Dôkladný skušobný chod.
Pred dodaním je každý kompresor podrobený rozsiahlemu skúšaniu. V rámci našeho QM systému zkúšame všetky komponenty.