Dotlačovacie kompresory

 
 
 

Dotlačovacie kompresory


Technické údaje:

Seria N 
Vstupný tlak až 13 bar - výstupný tlak až 45 bar
Dodávané množstvo: 0,28 - 15,4 m³/min

 

 

 

 

 

Cena zlata.
Dotlačovací kompresor pre max. tlak 40 bar nájdete takmer na každom rohu. Stále častejšie je pre dotlačovací kompresor táto dosiaľ obvyklá najvyššia hodnota, teraz dobrá len pre druhé miesto. Pokiaľ usilujete namiesto strieborneho miesta o zlatú medajlu, môže to byť len dotlačovací kompresor KAESER. Ten zaručuje systémovo rovnaký a trvalý max. 0 tlak 45 bar. Desaťročia skúseností konstrukcii piestových kompresorov a vyznávanie najvyššie kvality majú skutočne "cenu zlata".
 


KAESER kompresor.
Bloky kompresorov pre vysoké tlaky s jedným, dvoma, alebo tromi valcami vyrába KAESER z dobrých dôvodov sám. Nízké otáčky za prevádzky zaručujú dlhú životnosť a konštantne vysoký stupeň účinnosti.

 Valec High Quality.
Úroveň metódy výroby a ochrana proti opotrebovaniu "válcov High Quality" zaručujú po celú dobu používania nízku spotrebu oleja.


 


Nízke teploty.
Pre pokiaľ možno nízke výstupné teploty stlačeného vzduchu, sú vybavené dochladzovače stlačeného vzduchu trojvalcových dotlačovacích kompresorov separátnymi ventilátormi. Ešte nižšiu hodnotu „Delta T“ dosiahnú dotlačovacie kompresory s dochladzovačmi chladenými vodou.
 


Energeticky úsporný motor.
Kvalitné IE2 - elektromotory ponúkajú zvlášť vysoký stupeň účinnosti a tým veľmi malú spotrebu prúdu. Ich nízka prevádzková teplota je dodatočné plus.