- riešenia na mieru

 
 
 

Riešenia šité na mieru pre Vaše použitie 


Pivovarníctvo.
V pivovaroch preberajú priemyslové piestové kompresory KAESER spoľahlivé zásobovanie stlačeným vzduchom povoleným pre potraviny, ktorý je nutný napr. pri prevzdušňovaní mladiny.Zimné športy.
Bezolejovými piestovými kompresormi KAESER prepožičiavajú snehové delá lyžiarským zjazdovkám rovnomernú snehovú prikrývku a predlžujú tak sezónu zimných športov vysokých a stredných hôr.Vinárstvo.
Pre ročnom reze vinné révy poháňa stlačený vzduch z piestových kompresorov KAESER pneumatické vinárske nožnice a uľahčuje tak zimnú tvrdú prácu vinárov.
Výzkum a veda
Laboratórny vzduch v chemickom alebo farmaceutickom priemysle musí vyhovovať vysokým požiadavkám na čistotu  – žiadny problém pre kompresory a úpravu vzduchu KAESER.Požiarna ochrana.
Sprinklerove hasiace zariadenie musí VŽDY fungovať. Je  požadována tak vysoká spoľahlivosť, že s piestovými kompresormi KAESER ste vždy na bezpečné strane.


 


Tlačiarne.
V tlačiarňach zaručuje technologický a riadiaci vzduch z kompresorov KAESER včasný a hospodárny priebeh práce a pomáha pri znižovaní výrobných nákladov.