- s reguláciou Anti-Frost

 
 
 

Stavebné kompresory s patentovanou protimrazovou regulaciou Anti-Frost


Technické údaje:

Konštrukčná rada:      MOBILAIR M 20 M 57
Dodávané množstvo: 2,0 5,6 / min.
                                       (71 200 cfm)

Tlak:                               7 bar
                                       (100 psi)V rozsahu dodávaného množstva od 2 do 5,6 / min tieto kompresory "MOBILAIR" nedostanú len tak rýchlo "strach". Patentovaná protimrazová regulácia KAESER Anti-Frost prispôsobí automaticky prevádzkovú teplotu zariadenia teplote okolia. To chráni pneumatické nástroje pred zamrznutím a zvyšuje ich použiteľnosť a životnosť.
Viac o protimrazovej reguláciu KAESER Anti-frost ...
 

 Kryt z PE.
Moderný dvojstenný protihlukový kryt pojazdného zariadenia je z rotačne sintrovaného polyetylénu. Je nekorodujúci, odolný proti poškriabaniu a stabilné hodnoty. Modely M 26 a M 30 štandardne vybavené krytom z PE. M 20, M 43 a M 50 sú k dostaniu ako varianty s krytom z PE, tak aj vo Vami požadovanej farbe.

 

 

Silný tím energetických úspor: motor Kubota a blok skrutkového kompresora KAESER.
Základný kameň pre excelentný výkon týchto kompresorov kladie energeticky úsporný, pomaly sa otáčajúci blok skrutkového kompresora KAESER so SIGMA profilom. Je poháňaný bez prevodových strát priamym prevodom 1:1 pripojeným na úsporný, vodou chladený naftový motor Kubota; oddelený vzduchový filter pre motor a kompresor. Vzduchové filtre upravené na momentálnu potrebu vzduchu a starajú sa tým o spoľahlivú prevádzku zariadenia.

 


Jednoduchá obsluha.
Obsluha sa vykonáva iba jedným štartovom spínačom s funkciou predhrievania a ľahko zrozumiteľnými piktogramami. Zariadenie sa plne automaticky kontroluje a pri chybnej funkcii samočinne vypne. Manometer a ukazovateľ konečnej kompresnej teploty dávajú informácie o prevádzkovom stave.