- s úpravou stlačeného vzduchu a generátor

 
 
 

Výkonné multitalenty – úprava stlačeného vzduchu a generátor


Technické údaje:

Konštrukčná rada:     MOBILAIR M 36 M 122
Dodávané množstvo: 3,9 11,1 / min
                                       (135 390 cfm)
Tlak:                              7 14 bar
                                       (100 200 psi)

Stavebné kompresory "MOBILAIR" tejto skupiny konštrukčných radov vyložene multitalenty.
K ich nasadeniu dochádza, ak sú požadovaní špecialisti. Nakoniec sa nechajú presne prispôsobiť ich okamžitému rozsahu úloh. K variantom patria zhruba komponenty pre úpravu stlačeného vzduchu, synchrónny generátor, výber medzi plne pozinkovaným, nájazdovo brzdeným podvozkom  s pevným alebo výškovo nastaviteľným ojom a prevednie stacionárne tzv. sánky alebo nohách stroja.
Variant generátor.
Všetky modely okrem M 70 a M 122 sú ako variant k dostaniu s generátorom.
Bezkefové generátory nepotrebujú údržbu a dajú sa podľa potreby prúdu prepnúť z trvalej prevádzky na energeticky úspornú spínaciu automatiku.
Viac o generátore ...
Stlačený vzduch studený a čistý.
Stlačený vzduch sa ochladzuje na 7 ° C nad okolitú  teplotou. Šikmé zamontovanie variantného chladiča stlačeného vzduchu uľahčuje odvod kondenzátu, ktorý sa odparí horúcimi výfukovými plynmi motora, čím sa spoľahlivo zabráni zamrznutiu v zime.
Pre dosiahnutie definovaných kvalít stlačeného vzduchu sa dajú inštalovať komponenty pre úpravu stlačeného vzduchu na prípojke dochladzovača a cyklónového odlučovača (napr. kombinácia filtrov pre sanáciu betónu podľa ZTV-SIB). Ukazovateľ diferenčného tlaku poskytuje jasnú informáciu o stave filtrov.
Viac o úprave stlačeného vzduchu ...Sigma Profil.
Každý blok skrutkového kompresora KAESER KOMPRESSOREN rotory s energeticky úsporným SIGMA profilom. Starostlivá výroba a zabehané presná valčekové ložiská zaručujú dlhú životnosť a vysokú spoľahlivosť.