Suchobežné skrutkové kompresory

 
 
 

Suchobežné skrutkové kompresory

 

Technické údaje:

Dvoustupňové,
Dodávané množstvo až 51 m³/min,
Tlak 4, 6, 8 a 10 bar

 

 

 

 

 

 

 

Nová dimenzia suchého stláčania vzduchu.
Dvoustupňové suchoběžné skrutkové kompresory KAESER pre užívateľov, ktorí tento princíp stláčania vzduchu vyžadujú, presvedčí nielen svojou peremyslenou konštrukciou, ale rovnako mnohými inovačnými riešeniami detailov. A to v príslušnej kvalite KAESER.

Trvalo spoľahlivé.
Stlačený vzduch musí byť jednoducho k dispozícii vždy, keď je potrebný. Aby tomu tiež tak po mnoho rokov bolo, sú suchoběžné skrutkové kompresory KAESER konštruované obzvlášť robustne. Sú zložené z overených súčiastok, v ktorých konštrukcii sa odráža už takmer celé storočie skúseností spoločnosti KAESER KOMPRESSOREN v obore konstrukcie strojných zariadení. Tým je zaručena dlhodobá dostupnosť stlačeného vzduchu.

Osvedčené a inovatívne.
Okolo dvoustupňového suchobežného skrutkového kompresorového bloku vytvorili konštruktéri spoločnosti KAESER zariadenie, ktoré ponúka mnohé inovatívne detaily. Suchobežné skrutkové kompresory KAESER je tak možné dodať až do výkonu pohonu 355 kW ako vzduchom chladené.

Sériovo dodávaná hospodárnosť.
Pri zvažovaní všetkých rozhodujúcich nákladov na investičný majetok, ako sú kompresory či kompletné systémy rozvodu stlačeného vzduchu, sa kvalita a odbornosť spoločnosti KAESER vždy vyplatí. Veď nakoniec len dokonale vzájomne zladená súhra energetickej účinnosti, opráv/údržby a uceleného pohľadu na celkový systém rozvodu stlačeného vzduchu je zárukou najnižších možných nákladov na stlačený vzduch pri najvyššom možnom stupni jeho dostupnosti.

Jednoduchý servis.
Od samého začiatku stál aspekt jednoduchého servisu ako hlavná požiadavka pri vývoji. Menej opotrebovateľných dielov a kvalitné materiály prispievajú k najnižším požiadavkám na servis a súčasne prispievajú k dosahovániu dlhších intervalov údržby a dlhšej životnosti. Dobrý prístup vďaka dostatočnému priestoru a vyklápací chladič predstavujú len dva detaily, ktoré prispievajú k sníženiu nárokov na servis.