Teraz k najefektívnejšej technológii sušičiek SECOTEC radu TF

 
 
 

Teraz k najefektívnejšej technológii sušičiek SECOTEC radu TF


          S akumulátorom Plus vysúšať efektívne.

 

Výkonný akumulátor s nízkou stratou tlaku.
Vďaka efektívnej regulácii akumulátora ušetrí kondenzačná sušička SECOTEC značné náklady na energiu pri súčasnom stabilnom tlakovom rosnom bode. V novej rade TF sa k tomu používa výmenníkový systém SECOPACK LS s latentným akumulátorom tepla. Jeho akumulačný materiál má v porovnaní s akumulačnými sušičkami bežnými na trhu o 98% vyššiu akumulačnú hustotu. Pri rovnakej akumulačnej ka
pacite sa tak docieli zreteľne kompaktnejšia konštrukcia. Okrem toho má systém veľmi nízku tlakovú stratu. Jeho veľkoryso dimenzovaný výmenník tepla vzduch / vzduch a odlučovač kondenzátu rovnako ako kvalitná tepelná izolácia ďalej prispieva k efektívnosti prevádzky vysúšaniu.

SIGMA CONTROL SMART.
Sušičky SECOTEC TF vybavené elektronickým riadením SIGMA CONTROL SMART. Vďaka veľkému farebnému displeju a jazykovo neutrálnemu ovládaniu menu je obsluha veľmi jednoduchá. Ukazovateľ trendu rosného bodu, markantné zobrazenie príslušných hlásení rovnako ako prehľadná schéma R a I s vyjasnenými aktuálnymi prevádzkovými údajmi ponúkajú obzvlášť rýchly prehľad. Pamäť hlásenia a beznapäťové kontakty hlásení ponúkajú efektívne možnosti analýzy a kontroly.


 

Vysoká prevádzková spoľahlivosť.
Kondenzačné sušičky SECOTEC predstavujú priemyselnú kvalitu podľa EN 60204-1. Vysušujú dokonca aj pri vysokých teplotách efektívne a spoľahlivo. K tomu rozhodne prispieva široký rozsah použitia chladiaceho prostriedku R 134a. Jeho použitie vyžaduje obzvlášť nadštandardné dimenzovanie chladiaceho okruhu. Okrem toho kondenzátor a SECOPACK LS vyrobené z hliníka, ostatné potrubia stlačeného vzduchu z ušľachtilej ocele. Elektronický odvádzač kondenzátu ECO DRAIN navyše prispieva k vysokej prevádzkovej spoľahlivosti.