- úprava kondenzátu

 
 
 

Úprava kondenzátu.


Technické údaje:

Séria AQUAMAT
Pre kompresorom dodávané množstvo 100 / mi
n.

 

 

 

  


Overená a certifikovaná úprava kondenzátu.
Inštitút pre stavebnú techniku ​​vyskúšal a certifikoval funkčnosť AQUAMATu. V Nemecku povolené iba systémy úpravy kondenzátu certifikované Inštitútom stavebnej techniky. Systémy úpravy kondenzátu AQUAMAT ponúkajú úpravu podľa aktuálnej "úrovne techniky" a právnej istoty pre prevádzkovateľa. To pre užívateľa znamená najvyššiu možnú istotu pri úprave kondenzátu z tlakového vzduchu. AQUAMAT výrazne šetrí náklady na likvidáciu a prispieva k ochrane životného prostredia.
Účinný filtračný materiál.
Nielen vložky hrubých filtrov, ale aj vložky hlavných filtrov disponujú zlvlášť účinným filtračným materiálom (žiadne aktívne uhlie). Predradenou odlučovacou nádržou s hrubým odlúčením, vplyvom gravitácie, sa dodatočne zlepší spoľahlivosť a interval údržby (okrem typu CF3).


 

 

Dobre viditeľný ukazovateľ alarmu.
Stúpajúcim plavákom sa ukazuje alarm, potom je bezpodmienečne potrebné vymeniť filtre. Referenčným testovacím prístrojom môže prevádzkovateľ skontrolovať funkciu AQUAMATu a v prípade potreby zabezpečiť údržbu (odporúčanie: 1x za týždeň testovať funkciu).


 


Čistá výmena filtra.
Pomocou praktickej rukoväte sa vložka hlavného filtra ľahko vytiahne a na skrini AQUAMATu upevní pre odkvapkanie. To umožňuje čistú výmenu filtra. Predbežné namáčanie nového filtra nie je potrebné.
 Viacnásobný prívod kondenzátu.
Štandardne je možné pripojiť štyri vedenia kondenzátu (od AQUAMAT CF 9). Pre nepotrebné prívody v rozsahu dodávky obsiahnuté zaslepovacie zátky.