Vzdušník

 
 
 

Vzdušníky


Technické údaje:
Konstrukčná rada: v prevedenie stojací/ležiaci
Obsah: 90 I až 10000 I
Ďalšie veľkosti na požiadanie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všeobecný sortiment.
Či 90 alebo 10 000 litrov, nech 11, 16, 45 alebo 50 barov - s originálnymi vzdušníky KAESER ste ekonomicky a technicky vždy na spoľahlivej strane. Lebo len originálne vzdušníky KAESER ponúkajú originálnu kvalitu KAESER. K tomu sa počíta okrem vynikajúcej ochrany proti korózii tiež perfektné utesnenie po pozinkovaní, vo výrobe presne vyrezané závity rovnako ako premyslená ochrana pre prepravu.
Kontrolné intervaly päť rokov.
Robustné prevedenie podľa výpočtových zadaní regulátora AD 2000 umožňuje päťročné kontrolné cykly. To znižuje náklady na kontroly a zvyšuje hospodárnosť.

 

 Optimálna ochrana proti korózii.
Vďaka zinkovaniu podľa DIN EN ISO 1461 vo vnútri, v ponornom kúpeli a zvonku vďaka žiarovému zinkovanie dosahujú vzdušníky KAESER cca trikrát dlhšiu životnosť ako bežné vzdušníky. Veľký údržbový otvor.
Čistenie, údržba a kontrola vzdušníka prebiehajú vďaka veľkoryso dimenzovaným kontrolným / popr. preelezovým otvorom rýchlejšie. Aj to prispieva k vyššej hospodárnosti. Úplne pripravený.
Závity všetkých KAESER vzdušníkov sú po ponornom pozinkovaní rozmerovo presne dorezané - čo prispieva k rýchlejšej a bezpečnejšej montáži.